Yeni Buderus U072 Değerlendirmem

Merhaba arkadaşlar bir müşterimize Buderus U072 cihazını önerdiğimiz ve montajını yapıp ilk kullanımda gözlemlediklerimi burada sizinle paylaşmak istiyorum.

Buderus U072 kombi tahminlerimin üzerinde bir cihaz desem yeridir. Özellikleri ve kalitesine bakılarak diğer marka cihazlar ile  kıyaslandığında fiyat olarak fazla bir olmadığını görüyoruz. Buderus U072 cihazı 3 farklı kw de üretilmiş olup 24, 28 ve 35  kw gücünde Konvansiyonel bir kombidir.

Ben Buderus U072 35 kw cihazı kullanma fırsatı buldum. Yaklaşık 300 metre kare dubleks dairede çok iyi bir performans sağladığını söyleyebilirim. Özellikle modülasyonu cihazın en hoşuma giden yanı olmuştur. Cihaz modülasyonu çok hassas olup tesisat ısındıkça alev boyunu minimum seviyede kısması tesisatın daha verimli ısınmasını sağlıyor.

Ayrıca Buderus U072 35 kw bu cihaz çalışması sırasında cihazın yanı başında da olsanız gürültü sesini neredeyse duyamıyorsunuz. Sıcak su kullanımını da es geçmek istemiyorum. Cihazı 40 derece sıcak su konumuna ayarladık ve musluktan sabit derecede sıcak su aktığını gözlemledim.

buderus

buderus kombi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir