Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Kışın yaklaşmaya başlamasıyla birlikte kombilerimiz birer birer sorunlar çıkarmaya ve hata kodları vermeye başladılar. Bu aslında kötü bir tesadüf değil. Bu arızalarda ısı değişimlerinin etkisi büyük. Kombi ve kombi tesisatı, sisteminde sürekli olarak şebeke suyu ihtiva ettiğinden, bu durgun suyun maruz kaldığı ısı değişimleri nedeniyle kombinizin elemanlarına ve parçalarına zarar vermeye başlaması, eğer kombiniz düzenli olarak kombi teknik servis tarafından bakımdan geçiyorsa maalesef engellenemez bir durum.

Kombilerimizin normal şartlarda ilkbaharda bir kez ve sonbaharda bir kez olmak üzere yılda iki kez bakımdan geçirilmesi gerekiyor. Eğer bu imkân bulunmuyorsa en azından, yaz sonu, sonbahar başı gibi mutlaka kapsamlı bir bakımdan geçirilmesi uzmanlar tarafından şiddetle tavsiye ediliyor.

Eyüp ilçesi sınırları içinde hizmet vermekte olan Avcılar kombi servisi tüm marka ve model kombilerin bakım ve onarımında hizmet vermektedir. Uzman kadrosu ve onlarca yıllık tecrübesiyle, her türlü kombinizi kışa hazırlamakta, sorunsuz, sıcak ve huzurlu bir kış geçirmenize katkıda bulunmaktadır.

Kombi servisi ekibi yalnızca mesleki eğitimini başarıyla tamamlamış, alanında uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Yalnızca bakım ve onarım hizmeti değil aynı zamanda yedek parça desteği ve ilk montaj hizmeti de vermektedir. Kombi arızalarında, ilk öncelik mutlaka kombinin arızasını yerinde gidermekken, bunun mümkün olmadığı durumlarda da kombinizin son teknoloji atölyede onarımı ve bakımı uzman teknisyenlerce yapılmaktadır.

Tüm kombi bakımı veya onarımı hakkında web sayfalarımızda yayınladığımız makalelere sitelerimiz olan avcılar servisi ve bu siteden kolayca ulaşınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir